Keller Williams Dallas Preston Road - David Dorum
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 657 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (6d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4321 Phyllis Lane, Plano, TX 75074
  Listing Courtesy Of: Top TX Homes Realty, LLC, 214-212-3959, Kimberly Betz-Broussard
  I ri - 8 897 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (290d)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2737 Eastridge Boulevard, Princeton, TX 75407
  Listing Courtesy Of: JPAR - Frisco, 972-836-9295, Tracy Manz
  I ri - 1 282 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (14d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8404 Sioux Trail, Aubrey, TX 76227
  Listing Courtesy Of: Orchard Brokerage, LLC, 844-819-1373, Ryan Rite
  I ri - 2 467 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2825 Woodland Court, Wylie, TX 75098
  Listing Courtesy Of: Jagjit Singh, 214-620-9277, Jagjit Singh
  I ri - 82 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9717 Bellewood Drive, Dallas, TX 75238
  Listing Courtesy Of: Compass RE Texas, LLC, 214-986-7896, Nicole Thomas
  I ri - 1 243 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (9d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1503 Springtree Circle, Richardson, TX 75082
  Listing Courtesy Of: Tiffany Realty LLC, 469-699-8686, Steven Lam
  I ri - 1 830 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (12d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  10005 Bridgewater Drive, McKinney, TX 75072
  Listing Courtesy Of: Opendoor Brokerage, LLC, 480-462-5392, Anyiesa Johnson
  I ri - 15 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4556 La Roche Avenue, Carrollton, TX 75010
  Listing Courtesy Of: Marie & Marcus Group, 214-755-8998, Frank Hwang
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  7.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15 Stonecourt Drive, Dallas, TX 75225
  Listing Courtesy Of: RE/MAX DFW Associates, 972-672-9596, Debbie Keach
  I ri - 13 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3705 Faulkner Drive, Rowlett, TX 75088
  Listing Courtesy Of: Brenda Kennedy, 214-384-3234, Brenda Kennedy
  My Blog

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  David Dorum
  Numri i licencës: 0764522
  David Dorum at Keller Williams Dallas Preston Road

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  ckdk0hrvtasvasb6q6s0.png
  Keller Williams Dallas Preston Road
  18333 Preston Rd. Suite 100 Dallas, TX 75252
  Zyrë

  David Dorum
  REALTOR® 0764522
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.